Biz Kimiz ?

Ne yapıyoruz?
FORBIAP bulut ve dijital dönüşüm eko-sisteminde çözüm üreten ve bilgi teknolojilerinde hizmet vermek için kurulmuştur. Finans, otomotiv, inşaat, sağlık, tekstil vb. alanlara özel hizmetler veriyor. Ana hedefi; tecrübeli kadrosu ile birlikte sürdürülebilir, verimli, esnek, çözüm odaklı ve değer katan projeler oluşturarak müşteriler ile güvenilir bir iş birlikteliği yaratmaktır.
Ortaklık
Türkiye ve Dünya'da sektörlerinin lideri olan birçok firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Microsoft, VMware, QNAP gibi sektöründe lider üreticiler ile açık iletişim içindedir. İş ortaklıklarında fayda-maliyet ilkesine bağlı hareket eder. Müşterilerine sunduğu çözümlerde yeterlilik olarak kanıtlanmış ürünleri konumlandırır.
Geçmiş ve Gelecek
Yeni girişim olmasına rağmen bilgi ve tecrübesi 10 yıla dayanıyor. Bu çerçevede müşteri odaklı yaklaşımı ile başarılı projeler gerçekleştirmesinin en büyük etkeni "Samimiyet ve Ciddiyet" ilkelerine bağlı kalmasıdır. Problemleri "çözüm odaklı ve disiplinli" olarak kurumsal açıdan ele almaktadır. Bu sayede hızlı ve kararlı adımlar ile tecrübenin verdiği doğru yaklaşımlar sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor.

Ödül ve Sertifikasyon

FORBIAP bünyesinde Microsoft Most Valuable Professional ve Microsoft Certified ödül ve sertifikasyonuna sahip çözüm ekibi bulunmaktadır. Bir çok konuda uzman olan çözüm ekibi, gönüllük esası altında konularında webinar, seminer ve teknik içerikler üretmektedir.

Sosyal Sorumluluk

FORBIAP, Türkiye’de bir çok kamu kuruluşu ve üniversitelerde sosyal etkinlikleri destekliyor. Bu kapsamda Dünya’da kullanılan bir çok teknolojiyi tanıtıp, görsel ve uygulamalı olarak icraa ediyor. Bu sayede çalışmalarını devam ettirdiği ülkede teknoloji alanında kendisini geliştirmek isteyenlere katkı sağlıyor.

0 +
Teknoloji içeriği
0 +
Etkinlik
0 +
Webinar
0 +
Katılımcı

Çağlayan Mahallesi, Bağ Sokak, No:20 Kat:4 Daire:6
Kağıthane / İSTANBUL

0850 840 0456

[email protected]

Bizi takip edin!

Kampanya, teknik içerikler ve daha fazlasından haberdar olmak için kayıt olun.